KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13337125
nr 1333 7125
Håkan Brunberg
(1905-1978), Finland
Akvarell, Gårsmotiv, Signerad, 15,5x20 cm
Håkan Brunberg, finländsk bildkonstnär född i Helsingfors 1905, död 1978.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:51:46
15/6 18:37:46
Håkan Brunberg
Läs mer om Håkan Brunberg